ЦЕНТР КОПЛЕКСНИХ РIШЕНЬ

Підприємство “Муз. Біржа” - це товариство з обмеженою відповідальністю, що має багаторічний досвід роботи з організації видовищних заходів, технічного забезпечення будь-якого ступеня складності. Розуміючи бажання Клієнта, ми сформували велику матеріально-технічну базу професійного обладнання, яке можезадовільнити будь-який попит. Нашими замовниками є популярні виконавці, відомі продюсери, модельєри, політики та державні структури, такі як: Ніно Катамадзе, Руслана, Гайдамаки, Тартак, Друга ріка, Ані Лорак, Smokie, Іріна Білик, Валерій Сюткін, Новий Єрусалим, Сергій Брикса, Алібі, Гайтана, Бумбокс, «Байкер-шоу», «На гребені хвилі», Не ангели, «GAM», «Назустріч мрії», Віталій Козловський, Аліна Гросу, «Коронація слова» і багато, багато інших.
Основний вид нашої діяльності - організація концертів, шоу в Україні та в країнах Європи, продажа, прокат і здача в оренду професійного світлового, звукового обладнання та сценічних конструкцій.

Girl
ШВИДКО, ЯКIСНО, НАДIЙНО

1

Весь комплекс послуг Ви отримуєте в однійкомпанії - швидко, якісно і надійно. Ми працюємо  з Вами від початку до кінцяреалізації проекту.

Sheeps
ВСI ЗАМОВНИКИ - VIP

2

Ми готові до співпраці з кожним -  на взаємовигідних умовах. Всі замовники для нас – це VIP персони.

City
РЕАЛIЗУЄМО ВСI IДЕЇ

3

Ми зможемо реалізувати Ваші ідеї, а також виконати різноманітні завданняз організації та технічного забезпечення заходів.

7 ПРИЧИН ВИБРАТИ ПIДТРИМКУ КОМПАНІЇ "МУЗ. БIРЖА"

Strawberry jam

4

Перевірене обладнання світових брендів доступно для використання в будь-який час. Постійне оновлення технічної бази та найсучасніші технології гарантують, що з Вашим проектом буде все ОК.

Girl

5

Ми володіємо всіма сертифікатами і ліцензіями на обладнання, що дає можливість працювати з Вами як в Україні, так і за кордоном.

Jam

6

Ви не переплачуєте за відомий бренд - Ви отримуєте гарантію якості.

Woodwork

7

Наш багаторічний досвід (більше 30 років) підтримки проектів будь-якої складності говорить сам за себе. Ми обслуговуємо понад тисячу заходів

КОНТАКТИ

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380676566261
+30679922289

г. Киев, ул. Киото 27